Автономна сонячна станція 8 кВт


Автономна СЕС Victron на 5 кВт

13.05.2021

Рубрика: Портфолио


Мережева СЕС SolarEDGE на 16 кВт

Фото і відео звіт монтажу сонячної електростанції SolarEDGE на 16 кВт під зелений тариф в Київській області

15.04.2021

Рубрика: Портфолио


Літак на сонячних панелях здійснить політ у космос

SolarStratos є першим двомісним сонячним літаком в історії, який незабаром підніметься в стратосферу.

07.07.2020

Рубрика: Новости , Статьи

SolarStratos є першим двомісним сонячним літаком в історії, який незабаром підніметься в стратосферу. SolarStratos побудований на базі комерційного літака, і модернізований для автономного режиму польоту завдяки сонячним панелям площею 22 м? та li-ion акумуляторів об’ємом в 20 кВт•год. В іншому це двомісний літак з розмахом крил 24 м і вагою 450 кг літає як і будь-який звичайний літак.

Щоб обмежити вагу літака і зробити проект досяжним, салон не будуть герметизувати. Це означає, що пілотові Рафаелю Домьяну доведеться носити костюм астронавта, який буде підживлюватись завдяки сонячній енергії. Раніше Рафаель вже здійснював першу навколосвітню подорож на катамарані PlanetSolar, що також працює на сонячній енергії.

Місія триватиме приблизно шість годин – три години, щоб піднятися на край космосу, 15 хвилин серед зірок і три години, щоб спуститися назад на Землю. Літак і пілот під час польоту будуть піддаватися впливу екстремальних температур в діапазоні -70°С.

SolarStratos розташований в Швейцарії, з оперативною базою на аеродромі Пайерне, де він має ідеальні умови для розвитку своєї діяльності. Близькість технічних вузів, а також високотехнологічних компаній, є важливими активами для розвитку такого проекту.

Детальніше про проект можна дізнатися тут: https://www.solarstratos.com


Завершений монтаж сонячної станції на 10 кВт

Один з наших останніх червневих завершених проектів в Київській області – мережева сонячна електростанція на 10 кВт під Зелений тариф.

25.06.2020

Рубрика: Портфолио

Один з наших останніх червневих завершених проектів в Київській області – мережева сонячна електростанція на 10 кВт під Зелений тариф.

На дах помістилося тільки 8,1 кВт сонячних моно-панелей Ja Solar JAM60S10-340 (Half Cells). Інвертор був обраний австрійського виробництва Fronius Symo 10.0-3-M із семирічною гарантією.

Крім монтажу Клієнт замовив документально оформлення Зеленого тарифу. Даний етап роботи ще знаходиться в процесі.


Монтаж СЕС на обладнанні замовника

Установка мережевої СЕС і підключення Зеленого тарифу на обладнанні замовника – інвертор Sungrow і монокристалічні сонячні панелі BYD380M6K-36

05.06.2020

Рубрика: Портфолио

Окрім комплексних робіт, що включають в себе поставку обладнання для сонячної електростанції, наша компанія працює також і з обладнанням, яке замовник придбав самостійно. З нашого боку ми пропонуємо якісний професійний монтаж, а також гарантію на монтажні роботи і сервісне обслуговування.

В даному проекті, були проведені монтажні роботи по підключенню мережевий СЕС на обладнанні замовника. Інвертор Sungrow і монокристалічні сонячні панелі BYD380M6K-36 – 90 шт. були придбані Клієнтом. З нашого ж боку були проведені монтажні та пусконалагоджувальні роботи, включаючи систему кріплення для сонячних панелей, блискавкозахист і переробку розподільного щитка.

Також компанія SolarEnergo надала послуги узгодження й підключення Зеленого тарифу для даного проекту.


График работы на новогодние праздники

Уважаемые клиенты! Коллектив компании SolarEnergo поздравляет Вас с наступающими праздниками

28.12.2019

Рубрика: Статьи

Уважаемые клиенты!

Коллектив компании SolarEnergo поздравляет Вас с наступающими праздниками и с 28 декабря по 12 января 2020 уходит на новогодние каникулы.


Мережева СЕС GoodWe на 10 кВт

11.06.2019

Рубрика: Портфолио