Чому SolarENERGO?

Компанія SolarENERGO спеціалізується на установці сонячних електростанцій потужністю до 1 МВт для приватних домогосподарств, а також малого та середнього бізнесу. У розділі портфоліо Ви зможете знайти приклади наших завершених робіт серед яких є мережеві, автономні, а також СЕС під власне споживання.

Ми працюємо на ринку сонячної енергетики з початку 2015 року. За цей період ми отримали великий практичний досвід встановивши більш сотні сонячних електростанцій різної потужності і конфігурації по всій Україні. Наша компанія надійно зарекомендувала себе завдяки якісно виконаній роботі, сервісу і клієнтоорієнтованому підходу. На всі виконані нами роботи ми надаємо гарантійне обслуговування протягом трьох років!

Мережеві електростанції, автономні, гібридні, а також СЕС під власне споживання – кожну з цих видів сонячних електростанцій ми встановлювали не один десяток разів і знаємо всі тонкощі і особливості підключення та монтажу. Оформлення «зеленого тарифу» під ключ – не проблема! Ми надаємо послуги за рішенням бюрократичних питань в найкоротші терміни.

БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД встановлення сонячних електростанцій

ЗАВЖДИ В КУРСІ

самих передових технологічних рішень

Ми ніколи не стоїмо на місці! Наша команда професіоналів постійно відстежує найпередовіші і свіжі рішення на ринку сонячної енергетики. Як добра традиція – щорічне відвідування міжнародної виставки в Мюнхені INTERSolar. Всі отримані знання ми намагаємося максимально ефективно реалізовувати в наших проектах пропонуючи нашим Клієнтам кращі рішення на ринку як за якістю, так і за ціною.

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

штатні монтажники, і електрики, інженери і проектувальники

Більшість компаній, які займаються продажем обладнання для сонячних електростанцій не тримають в штаті монтажників, а користуються послугами сторонніх підрядників. Такий підхід дуже негативно позначається на фінальному якість встановленої СЕС не кажучи вже про терміни виконання робіт.

У компанія SolarEnergo якість на першому місці, тому ми не намагаємось зекономити на наших співробітників, які заямаються монтажем. У нас працюють на постійній основі фахівці високого класу, які займаються практичною установкою сонячних електростанцій протягом багатьох років ще з початку заснування нашої компанії. Ми по праву пишаємося нашими співробітниками, які є золотою складовою нашої команди!

ПРОЕКТИ «ПІД КЛЮЧ»

комплексні рішення для приватних осіб і бізнесу

Компанія SolarEnergo надає послуги з встановлення сонячних електростанцій під ключ. Починаючи від обладнання закінчуючи оформленням всіх документів для «зеленого тарифу». Вам, як нашому Клієнту, не доведеться турбуватися ні по одному з аспектів монтажу СЕС або через проблеми з оформленням документів. Звертаючись до нас ви отримуєте якісний продукт, професійний монтаж, офіційну гарантію на все обладнання і безкоштовне сервісне обслуговування протягом 3 років.

ОПЕРАТИВНО І ЯКІСНО

заміри, монтажні, пусконалагоджувальні роботи та сервісне обслуговування

Оперативно виїжджаємо на об’єкт і проводимо заміри швидко і точно завдяки нашій команді професіоналів з багаторічним стажем і досвідом. Роботу виконуємо оперативно і якісно.

Завжди будемо раді допомогти порадою, консультацією та якісною роботою!