Гібридний сонячний інвертор SOLIS RHI-3P10K-HVES-5G

147 250 


Warning: Use of undefined constant USD - assumed 'USD' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /sata1/home/users/energosol/www/www.solarenergo.ua/wp-content/themes/enigma/woocommerce/single-product/price.php on line 27
3875

USD

UAH
Гібридний інвертор Solis RHI-3P10K-HVES-5G має такі переваги:

  • Функція ДБЖ з часом перемикання менше 40 мс, що не впливає на харчування важливих навантажень.
  • Додаткове рішення для цілодобового моніторингу споживання навантаження і пасивне охолодження забезпечують тривалий термін служби і зручність використання.
  • Проста настройка через мобільний додаток допомагає швидко і зручно запустити вашу станцію, а подалі і робити планову перевірку.
  • Регулювання пікового і мінімального споживання електроенергії, можливість заряду акумуляторів в нічний час за пільговим тарифом і продаж електроенергії за Зеленим тарифом в денний час дозволяють максимально ефективно використовувати вашу сонячну електростанцію.
  • Простота експлуатації та технічного обслуговування, віддалене управління і оновлення будь-якого обраного інвертора, робить обслуговування сонячної електростанції надзвичайно зручним, а головне – ці можливості завжди знаходяться під рукою.

pdf_D

Артикул: solis_010_hyb_inv Категорія:

Гібридний (автономно-мережевий) 1-фазний інвертор від відомого виробника SOLIS RHI-3P10K-HVES-5G з можливістю підключення літієвих акумуляторних батарей. На 2 МРР трекера можна підключити до 16 кВт фотомодулів, тим самим забезпечивши «перевантаження» DC/AC в межах 30% вище номіналу змінного струму. SOLIS RHI-3P10K-HVES-5G сумісний з акумуляторами кращих світових брендів: BYD, LG Chem, Pylontech і ін. Великий 7 “дисплей дозволить зручно і комфортно управляти інвертором, спостерігати за його роботою і проводити його обслуговування. Інвертор має кілька попередньо встановлених режимів роботи: автономний, мережевий і гібридний.

Додаткова інформація

Бренд

Мощность

10 кВт

Количество фаз

3 фазы