Стабілізатор напруги Volter™-14 пттм

45 120 


Warning: Use of undefined constant USD - assumed 'USD' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /sata1/home/users/energosol/www/www.solarenergo.ua/wp-content/themes/enigma/woocommerce/single-product/price.php on line 27
1075

USD

UAH
Volter 14 пттм – однофазний стабілізатор напруги для квартири або будинку максимальною потужністю 14 кВт, відноситься до серії Volter ПТТМ, призначений для забезпечення стабілізованою напругою всіх видів електроспоживачів при живленні від мережі з незадовільною якістю напруги. Це пристрій подвійного перетворення без накопичення енергії.
Стабілізатори напруги від компанії Volter коректно працюють із мережевими інверторами Fronius, Huawei, SolarEdge, а також автономними інверторами Victron Energy.

pdf_D

Артикул: pttm-14 Категорія:
Стабілізатор забезпечує відсутність впливу на вихідну напругу як змін та стрибків вхідної напруги, так і змін навантаження. Для цього він містить джерело зразкової напруги з частотою мережі та стабільною величиною, з яким безперервно порівнюється вихідна напруга стабілізатора. Завдяки такій побудові стабілізатора, він не реагує навіть на дуже різкі, миттєві зміни вхідної напруги, і дуже швидко реагує на будь-яку зміну навантаження. Також реалізована незалежність від типу навантажень, тобто стабілізатор однаково працює з активним, ємнісним та індуктивним навантаженням, якщо вихідний струм не перевищує його допустимого вихідного струму.

Додаткова інформація

Вага 21 kg
Розміри 450 x 420 x 160 mm
Мощность

14 кВт

Количество фаз

1 фаза