Мережевий сонячний інвертор GoodWe GW5000D-NS

32 490 


Warning: Use of undefined constant USD - assumed 'USD' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /sata1/home/users/energosol/www/www.solarenergo.ua/wp-content/themes/enigma/woocommerce/single-product/price.php on line 27
1220

USD

UAH
GoodWe була заснована в 2010 році і став одним з найвідоміших виробників сонячних інверторів в світі. Вони відомі своєю передової технології, на основі німецьких стандартів, а також за привабливою ціною. Для того, щоб завжди бути в змозі поставляти інноваційні продукти високої якості Goodwe має свої власні інженерні технології схвалені науково-дослідний центр для сонячних інверторів в Сучжоу. Інвертор серії DT від GoodWe, як правило, призначені для побутових сонячних електростанцій, потужністю 5 кВт. Прийнявши передові технології в фотоелектричної області, вона забезпечує трифазний вихід, роблячи домашню систему збалансованої і безпечної.
pdf_D

Комплексне рішення сонячної електростанції на базі інвертора GoodWe GW5000D-NS з установкою “під ключ” – мережева сонячна електростанція GoodWe на 5 кВт з монтажем.

Немає в наявності

Артикул: gw_5_ns_inv Категорія:

Додаткова інформація

Бренд

Мощность

5 кВт

Количество фаз

1 фаза