Мережевий сонячний інвертор GoodWe GW30K-МT

79 387 


Warning: Use of undefined constant USD - assumed 'USD' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /sata1/home/users/energosol/www/www.solarenergo.ua/wp-content/themes/enigma/woocommerce/single-product/price.php on line 27
2981

USD

UAH
Компнія GoodWe була заснована в 2010 році і стала одним з найвідоміших виробників сонячних інверторів в світі. Вони відомі своєю передової технології, на основі німецьких стандартів, а також за привабливою ціною. Для того, щоб завжди бути в змозі поставляти інноваційні продукти високої якості GoodWe має свої власні інженерні технології схвалені науково-дослідним центром для сонячних інверторів в Сучжоу. Інвертор серії MT від GoodWe, як правило, призначені для побутових сонячних електростанцій, потужністю 30 кВт. Прийнявши передові технології в фотоелектричної області, вона забезпечує трифазний вихід, роблячи домашню систему збалансованою і безпечною.
pdf_D

Комплексне рішення сонячної електростанції на базі інвертора GoodWe GW30K-МT з установкою “під ключ” – Сетевая солнечная электростанция GoodWe на 30 кВт с монтажом .

Немає в наявності

Артикул: gw_030_inv Категорія:

Додаткова інформація

Бренд

Мощность

30 кВт

Количество фаз

3 фазы