Мережевий сонячний SolarEDGE 27.6K

74 408 

2642

USD

UAH
Інвертор ізраїльського виробництва SE 27.6K від SolarEdge кардинально змінює уявлення про традиційні инвертори. У конфігурації сонячної електростанції на базі даного інвертора в обов'язковому порядку використовуються оптимізатори потужності SolarEdge. Кожен оптимізатор встановлюється на одну-дві сонячні панелі і відстежують точку максимальної потужності для них. Інвертор в свою чергу виконує функцію перетворення постійного струму в змінний.

Така конфігурація дозволяє не тільки збільшити і оптимізувати загальний виробіток сонячної електростанції, а й дозволяє отримувати дані моніторингу по кожній окремо взятій сонячній батареї. Також сонячна станція на базі обладнання SolarEdge ідеально підходить для складних дахів з великою кількістю задіяних скатів та затіненням.

pdf_D

Артикул: se_027_inv Категорія:

Дана лінійка інверторів є лауреатом престижної премії Intersolar Award 2016 і знаменитої премії Edison 2018 року. Трифазний інвертор SolarEDGE SE 27.6K поставляється з вбудованим запобіжним вимикачем постійного струму, вбудованим швидким відключенням і має стандартну 12-річну гарантію з можливістю розширення до 20 або 25 років.

Комплексне рішення сонячної електростанції на базі інвертора SolarEDGE 27.6K з установкою “під ключ” – мережева сонячна електростанція SolarEdge на 30 кВт з монтажем.

Додаткова інформація

Бренд

Мощность

27.6 кВт

Количество фаз

3 фазы

Технические характеристики