Мережевий сонячний інвертор SolarEDGE SE5k

77 520 


Warning: Use of undefined constant USD - assumed 'USD' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /sata1/home/users/energosol/www/www.solarenergo.ua/wp-content/themes/enigma/woocommerce/single-product/price.php on line 27
2040

USD

UAH
Інвертор SolarEDGE SE5k координально змінює уявлення про традиційні инверторах. Цей невеликий, ефективний і легкий сонячний інвертор забезпечує спрощену установку однією людиною і кращу ефективність в своєму класі. Рекордна ефективність дозволяє виробляти більше енергії, максимально збільшуючи прибуток від ваших інвестиції в сонячну енергію.

pdf_D

Комплексне рішення сонячної електростанції на базі інвертора SolarEDGE SE5k з установкою “під ключ” – мережева сонячна електростанція SolarEdge на 5 кВт з монтажем.

SKU: se_005_inv Category:

Дана лінійка інверторів є лауреатом престижної премії Intersolar Award 2016 і знаменитої премії Edison 2018 року. Трифазний інвертор SolarEDGE SE 5K поставляється з вбудованим запобіжним вимикачем постійного струму, вбудованим швидким відключенням і має стандартну 12-річну гарантію з можливістю розширення до 20 або 25 років.

Additional information

Бренд

Мощность

5 кВт

Количество фаз

3 фазы