Мережевий сонячний інвертор SolarEDGE SE5000H HD-WAVE

40 764 

1437

USD

UAH
Інвертор HD-Wave SE5000H від SolarEdge координально змінює уявлення про традиційні инверторах. Цей невеликий, ефективний і легкий сонячний інвертор забезпечує спрощену установку однією людиною і кращу ефективність в своєму класі. Рекордна ефективність дозволяє виробляти більше енергії, максимально збільшуючи прибуток від ваших інвестиції в сонячну енергію.

pdf_D

Комплексне рішення сонячної електростанції на базі інвертора HD-Wave SE5000H з установкою “під ключ” – мережева сонячна електростанція SolarEdge на 5 кВт з монтажем.

Артикул: se_005_inv Категорія:

Використовуючи технологію перетворення енергії, засновану на розподіленій комутації і потужної цифровій обробці сигналів, інвертор HD-Wave здатний синтезувати чисту синусоїдальну хвилю, що призводить до значного зниження магнітних полів і важких охолоджуючих елементів. Це зменшує фізичні розміри і вагу інвертора, забезпечуючи при цьому чудову ефективність в порівнянні з традиційною инверторной технологією. Інвертори SolarEdge HD-Wave більш економічні, легші і простіші в установці, але при цьому володіють всіма перевагами моніторингу на рівні модулів і оптимізації енергоспоживання. Інвертор HD-Wave SE5000H ідеально підходить для невеликих житлових систем підключених до РЕМ.

Додаткова інформація

Бренд

Мощность

5 кВт

Количество фаз

1 фаза