Сонячна батарея SunPower P19-325-BLK

6 574 


Warning: Use of undefined constant USD - assumed 'USD' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /sata1/home/users/energosol/www/www.solarenergo.ua/wp-content/themes/enigma/woocommerce/single-product/price.php on line 27
173

USD

UAH
SunPower – американська компанія з Кремнієвої долини, одна з найбільших в галузі альтернативної енергетики. Компанія виробляє високоефективні Сонячні Модулі, які займають перші місце в світі по ефективності, надійності, екологічності, рівнем деградації і гарантією.

Велика продуктивність. Унікальний паралельний спосіб з'єднання обмежує втрати від затінення тільки в межах затіненій зони – замість набагато більшого поширення втрат на інші секції в звичайних модулях.

Прибутковість. Модулі оптимізовані для максимізації прибутку і виробництва енергії, модуль Р-серії є кращим рішенням для комерційних сонячних систем.

Вище ефективність. Конструкція серії Performance зводить до мінімуму проміжки між сонячними елементами, збільшуючи активну зону модуля за рахунок відсутності сполучних металевих стрічок на лицьовій стороні елементів і зменшує електричний опір між ними, тим самим підвищуючи ефективність, у порівнянні зі звичайними панелями.

Висока надійність. Інноваційна конструкція модулів передбачає гнучкі і надійні електричні з'єднання між сонячними елементами, що значно підвищує надійність конструкції.

Якість. SunPower пропонує кращу на ринку 25-річну гарантійну підтримку на потужність і якість продукту. Гарантія поширюється на продукт, незалежно від дефекту і втрати потужності.

Поставка під замовлення 3-4 тижні. Передплата – 30%.

pdf_D

Out of stock

SKU: SP-p19-325-mono Category:

Additional information

Weight 18.7 kg
Dimensions 1690 x 988 x 46 mm
Бренд

Мощность

325 Вт

Тип панели

монокристалл