Сонячна електростанція Fronius 5 кВт

167 200 


Warning: Use of undefined constant USD - assumed 'USD' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /sata1/home/users/energosol/www/www.solarenergo.ua/wp-content/themes/enigma/woocommerce/single-product/price.php on line 27
4400

USD

UAH
Комплект мережевої сонячної електростанції для приватного будинку на основі інвертора Fronius потужністю 5 кВт і преміальних монокристалічних сонячних батареях Q.PEAK DUO ML-G9 390 W – 13 шт. Інвертор Fronius Symo 5.0-3-M – трифазний мережевий інвертор на 5 кВт з вбудованим онлайн-моніторингом австрійського виробництва. Гарантія на нього – 7 років.

Мережева електростанція Fronius – є одним з найбільш якісних, надійних і високоефективних рішень для приватного домогосподарства під «зелений тариф» в Україні. Система дозволить Вам не тільки повністю компенсувати енергетичні витрати для приватного будинку невеликих розмірів, але й отримати відповідний прибуток за “зеленим тарифом” до кінця 2030 року. Розмір повернення інвестиції складе близько 23% річних в EUR, що перевищує ставку за будь-яким банківським депозитом.

Вартість сонячної електростанції Fronius 5 кВт з монтажем на дах “під ключ” – 5 339$

Артикул: fr_ca_005_mono Категорія:

Додаткова інформація

Бренд

Количество фаз

3 фазы

Мощность

5 кВт

Тип СЭС

сетевая

Тип панели

монокристалл