Автономна сонячна електростанція в Одесі

Потужність сонячних панелей

7,8 кВт

Приватний будинок

лютий 2017

Установка автономної сонячної елеткростанціі потужністю 7,8 кВт на базі інверторів Schneider Electric Conext XW + 8548 E в Одеській області

 

Кількість панелей: 30 шт.

Одинична потужність панелей: 260 Вт

Річний виробіток, кВт: 8 223 кВт•год

Площа панелей: 50 м²

28-12-2017

Компанія SolarENERGO завершила установку системи автономного електропостачання на сонячних батареях в Одесі.

Об’єкт знаходиться в приватному секторі Одеси, де перебої з електрикою відбувалися досить часто. Не страшно якщо такі відключення тривають кілька хвилин, але якщо електрику відсутня годинами – це вже серйозна проблема для сучасного будинку. Такі споживачі, як насоси опалення і водопостачання, а також встановлена ​​замовником гелиосистема, що працює в парі з твердопаливним котлом, вимагають гарантованого електропостачання. Також досить гостро стоїть проблема якості що надходить електроенергії, як правило днем ​​на електроприлади надходить підвищена напруга, а ввечері коли споживання зростає – знижений.

Було поставлено завдання не тільки забезпечити будинок якісної безперебійної електроенергією, але також продавати надлишок виробляється в денний час електроенергії в мережу за зеленим тарифом.

Завдяки вдалому розташуванню і конструкції будинку він має практично ідентичні скати даху орієнтовані прямо на південь, захід і схід. Така конфігурація є ідеальною з точки зору автономності, протягом світлового дня якась частина даху завжди освітлена сонцем. Так як основним пристроєм перетворення енергії від сонячних батарей в мережеву напругу 220В є інвертор, вибір даного пристрою виявляється вирішальним з точки зору довготривалості та надійності системи в цілому. Замовник зупинив свій вибір на обладнанні компанії Schneider Electric. Контролери заряду і інвертори Schneider Electric відноситься до преміум сегменту і спроектовані на десятки років безперебійної роботи.

Завдяки модулю ComBox клієнт може не тільки здійснювати віддалений моніторинг системи, але і вносити зміни в роботу обладнання. Всі установки Schneider Electric підключені на єдиний пульт компанії СоларЕнерго і в разі виникнення проблеми ми усуваємо її до того, як наші Клієнти про неї дізнаються.

В цілому, після декількох місяців роботи, система успішно забезпечує безперебійне електропостачання будинку, а також приносить своєму власнику додатковий дохід від продажу електроенергії в мережу за зеленим тарифом. Навіть за такий нетривалий період вже було одне відключення через ураган, під час якого об’єкт кілька діб працював автономно. Окремо варто відзначити, що система була встановлена ​​поетапно – спочатку південна і західна даху, потім замовник захотів також задіяти вільну східну дах і збільшити вироблення в ранкові години.