система резервного живлення Victron 8 кВт

СИСТЕМА РЕЗЕРВНОГО ЖИВЛЕННЯ VICTRON на 8 кВт

Система резервного живлення на базі інвертора Victron Quattro 48/8000/100 (виробництво - Нідерланди) вирішить проблему з перебоями електроживлення для Вашого будинку. Перемикання на режим автономного живлення повністю автоматичне - 20 мс. Завдяки чому ні Ви, ні електроприлади в будинку не помітять відключення світла. Тривалість роботи такої системи залежить від обсягу акумуляторів.

Головною перевагою інвертора Victron Victron Quattro 48/8000/100, в порівнянні з аналогічними рішеннями інших виробників, є можливість витримувати перевантаження до 16 кВт на одну фазу. Це означає, що при наявності підключення до вже наявної електромережі інвертор Victron дозволяє додатково підвищити її потужність від 8 кВт (в постійному режимі) до 16 кВт (в короткочасному режимі).

Крім цього в комплект системи резервного живлення входять необслуговувані AGM-акумулятори EverExceed DP-12200 сумарним об'ємом 19.2 кВт•год, а також системний контролер Cerbo GX забезпечує настройку систему і моніторинг системи.

При необхідності більшої автономності в подальшому, до системи можна підключити дизельний генератор або сонячні панелі, які дозволять продавати надлишки електроенергії по Зеленому тарифу.

Вартість обладнання:

(без монтажу)

8 585 USD

Система ДБЖ Victron 8 кВт з Li-ion акумуляторами

Ще варіанти систем ДБЖ

ДБЖ на 3-10 кВт

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

Схема підключення системи резервного живлення Victron на 8 кВт

Схема підключення системи резервного живлення Victron 8 кВт
инвертор Victron Quattro 48/8000 логотип Victron

4 159 USD

Гібридний інвертор Victron Quattro 48/8000

Автономні інвертори Victron Energy серії Quattro мають 2 незалежні входи AC і здатні заряджати акумулятори від електромережі або додаткового джерела (генератора), перетворюючи змінний струм в широкому діапазоні напруг і частот.

Функція автоматичного введення резерву (АВР) дозволяє автоматично переводити мережу на електропостачання від генератора. Два незалежних виходу AC дозволяють підключати до инвертору 2 різних типи споживачів з різними пріоритетами енергопостачання.

Наприклад, інвертор Quattro протягом 20 мілісекунд відключить споживачів другого виходу AC і перемкне енергопостачання першого пріоритетного виходу на харчування від батарей. При повній зарядці акумулятора надлишкову вироблення з сонячних батарей Quattro перенаправить в мережу загального користування для продажу по Зеленому Тарифу.

Унікальна функція підвищення потужності

Інвертор Victron Quattro дозволяє підвищити потужність мережі електропостачання при її наявності і підключенні до инвертору. Наприклад, якщо в Ваш будинок заходить однофазне підключення 5 кВт, то при наявності інвертора Victron Quattro потужністю 8 кВт сумарна вихідна потужність такої системи складе 5 + 8 = 13 кВт. Додаткова потужність буде братися з акумуляторів, а тривалість залежить від їх сумарної ємності.

функція UPS

Пристрій безперебійного живлення приймачів змінного струму (функція UPS)

У разі неполадок в мережі або при відключенні харчування від генератора або берегового джерела инвертер Multi автоматично включиться і "перехопить" живлення підключених навантажень. Це відбувається настільки швидко (менше 20 мілісекунд), що комп'ютери та інше електронне обладнання продовжуватимуть працювати без перерв.

розширення

Розширення і модифікація

У разі необхідності систему на основі гібридного інвертора Victron Quattro можна збільшити для досягнення більш високої потужності на виході. Паралельно можна підключати до 6 пристроїв Multi і модифікувати систему до трифазної конфігурації.

моніторинг

Віддалений моніторинг і контроль

Здійснюйте моніторинг і управління Вашим пристроєм Quattro і системою локально (LAN) або віддаленої через Інтернет з будь-якої точки світу за допомогою безкоштовного додатку VRM і безкоштовного онлайн-порталу VRM. Доступ можливий за допомогою телефону, планшета, ноутбука або ПК, що працюють на будьяких операційних системах. Немає обмежень рівню контролю за допомогою Color Control GX або Cerbo GX: від налаштування Вашого Quattro до установки Geofence для оренди автомобілів тощо.

вхід постійного струму ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ DC
Максимальний струм на виході 110 А
Номінальна напруга 48 В
Температурна компенсація заряду Датчик T° батареї
Діапазон ємності акумуляторних батарей 440 ~ 10 000 А*ч
Сумісні типи акумуляторів Гелеві, AGM, Li-Ion
вихід змінного струму ВИХІДНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЗМІННОГО СТРУМУ
Номінальна вихідна потужність при 25 °С 8 000 ВА
Пікова потужність 16 000 Вт
Вихідна частота 50/60 Гц
Вихідна напруга 230 В
Діапазон вхідної напруги 48 В / 40 В ~ 64 В
технические характеристики
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Максимальний ККД 96 %
Власне споживання в режимі очікування 30 Вт
Розмір (Ш х В х Г) 470 x 350 x 280 мм
Вага 41 кг
Діапазон робочих температур -25 °C ... +70 °C
Клас захисту IP IP22
Гарантія 5 років
акумулятор EverExceed DP-12200 логотип Victron

507 USD/шт.

4 056 USD

Ще акумулятори

Запропоновані акумулятори можна замінити на інші моделі представлені в нашому інтернет-магазині.

ВСІ АКУМУЛЯТОРИ

Акумулятор EverExceed DP-12200 на 2.4 кВт•год

Герметична необслуговувана акумуляторна батарея EverExceed DP-12200 серії Deep Cycle (серія акумуляторів для глибоких розрядів) з напругою 12 вольт і електричної ємністю 200 А•год.

Даний АКБ виконаний за сучасною технологією AGM нового покоління - особлива чистота (99,9%) і інноваційний склад активних матеріалів пластин акумулятора. Що дозволило поліпшити основні показники роботи акумулятора, в першу чергу циклічний ресурс роботи акумулятора збільшено до 700 циклів розряду/заряду з глибиною до 100%, а також покращилися разрядно/зарядні характеристики акумуляторних батарей. Акумулятор EverExceed DP-12200 крім відмінних робочих характеристик, має цілком доступні ціни на акумулятори, високий термін служби в буферному режимі до 12 років, а також заводську гарантію 1 рік.

довговічність

Довговічність

 • Тривалий термін служби в буферному режимі до 12 років
 • Подвоєний циклічний ресурс батареї - 700 циклів
 • Ідеальний для глибоких розрядів
ефективність

Ефективність

 • Технологія (AGM) забезпечить більш ніж 99% ефективності рекомбінації
 • Негабаритний зварений швів розділів між осередками забезпечує низьке опору з'єднання, з мінімальними втратами енергії
 • Запатентована технологія використовує застосування активних матеріалів на обох сторонах сітки для послідовної продуктивності клітки до клітки високою потужністю і однакової охорони сітки
якість

Висока якість

 • Клеми посилені вставками з міді для полегшення складання, що скорочує витрати на утримання і підвищеної безпеки
 • Сплав кальцію олова зменшує корозію та сприяє тривалому часу автономної роботи
 • Товсті пластини і високоякісний сплав олова прослужить протягом 12 років при температурі 20 °C
простота експлуатації

Простота і зручність експлуатації

 • Multicell дизайн для зручності монтажу та обслуговування
 • Можлива горизонтальна або вертикальна установка
 • Герметичність і тип батареї, ще не обслуговується
електричні характеристики ЕЛЕКТРИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Ємність аккумулятору 2.4 кВт•год
Кількість циклів 700
Строк служби 12 лет
ККД батареї 85 %
Номінальна ємність 200 А•год
Номінальна напруга 12 В
технічні характеристики ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Технологія AGM
Розмір акумулятора (Ш х В х Г) 503 × 530 × 210 мм
Внутрішній опір 1,8 мОм
Вага 60.5 кг
Робоча температура 0° C до 45° C
Гарантія 12 міс
Модуль моніторингу Cerbo GX

370 USD

Системний контролер Cerbo GX

Це нова версія системного контролера для сонячних електростанцій і систем резервного живлення побудованих на базі обладнання Victron Energy. Cerbo GX дозволяє налаштовувати і моніторити систему енергопостачання, а також максимізувати її продуктивність.

Панель Cerbo GX не має в комплекті кнопок управління і дисплея. Керувати і наполягати його можна через додаток на смартфоні за допомогою Bluetooth, Wi-Fi або віддалено через інтернет. При необхідності до контролеру можна підключити 5-ти дюймову сенсорну панель управління GX Touch 50.

монтаж солнечных батарей
У послугу монтажу входить:
алюмінієві кріплення сонячних батарей на дах

Система кріплень з алюмінієвого профілю

сполучні кабелі

Сполучні кабелі

роз'єми МС-4

Роз'єми МС-4

AC/DC

Блискавкозахист AC/DC

монтаж

Професійний монтаж

гарантія

Гарантійне обслуговування 3 роки

Монтаж сонячної електростанції «під ключ»

Монтаж сонячних панелей - кропіткий і трудомісткий процес. Наша команда має великий досвід роботи в альтернативній енергетиці - ніяка негода не зможе заподіяти шкоду міцно змонтованої батареї. Важливим для Вас буде і питання підсумкової ціни на все обладнання, кріплення і безпосередньо сам монтаж. Вартість монтажу сонячних батарей на ринку коливається в діапазоні 15% і кінцева ціна залежить від складності робіт і складності об'єкта. Звернувшись до нас Ви зможете отримати найбільш ефективну і прийнятну за вартістю обладнання і монтажу систему отримання сонячної енергії. Гарантійне обслуговування СЕС в продовж 3 років також входить у ватртість даної послуги.

установка сонячних батарей на дах

Вартість обладнання: 8 585 USD

Установка (збірка щитка, силовий кабель, коннектори і інші витратні матеріали): +20%

Разом: 10 302 USD

КОМПЛЕКТИ ОБЛАДНАННЯ

СИСТЕМ БЕЗПЕРЕБІЙНОГО ЖИВЛЕННЯ