система резервного живлення Victron 8 кВт

СИСТЕМА РЕЗЕРВНОГО ЖИВЛЕННЯ VICTRON на 8 кВт

Система резервного живлення на базі інвертора Victron Quattro 48/8000/100 (виробництво - Нідерланди) вирішить проблему з перебоями електроживлення для Вашого будинку. Перемикання на режим автономного живлення повністю автоматичне - 20 мс. Завдяки чому ні Ви, ні електроприлади в будинку не помітять відключення світла. Тривалість роботи такої системи залежить від обсягу акумуляторів.

Головною перевагою інвертора Victron Victron Quattro 48/8000/100, в порівнянні з аналогічними рішеннями інших виробників, є можливість витримувати перевантаження до 16 кВт на одну фазу. Це означає, що при наявності підключення до вже наявної електромережі інвертор Victron дозволяє додатково підвищити її потужність від 8 кВт (в постійному режимі) до 16 кВт (в короткочасному режимі).

Крім цього в комплект системи резервного живлення входять літий-іонні акумулятори Pylontech, а також системний контролер Cerbo GX забезпечує настройку систему і моніторинг системи.

При необхідності більшої автономності в подальшому, до системи можна підключити дизельний генератор або сонячні панелі, які дозволять продавати надлишки електроенергії по Зеленому тарифу.

Вартість обладнання:

(без монтажу)

8 540 USD

Система ДБЖ Victron 8 кВт з Li-ion акумуляторами

Ще варіанти систем ДБЖ

ДБЖ на 3-10 кВт

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

Схема підключення системи резервного живлення Victron на 8 кВт

Схема підключення системи резервного живлення Victron 8 кВт
инвертор Victron Quattro 48/8000 логотип Victron

3 490 USD

Гібридний інвертор Victron Quattro 48/8000

Автономні інвертори Victron Energy серії Quattro мають 2 незалежні входи AC і здатні заряджати акумулятори від електромережі або додаткового джерела (генератора), перетворюючи змінний струм в широкому діапазоні напруг і частот.

Функція автоматичного введення резерву (АВР) дозволяє автоматично переводити мережу на електропостачання від генератора. Два незалежних виходу AC дозволяють підключати до инвертору 2 різних типи споживачів з різними пріоритетами енергопостачання.

Наприклад, інвертор Quattro протягом 20 мілісекунд відключить споживачів другого виходу AC і перемкне енергопостачання першого пріоритетного виходу на харчування від батарей. При повній зарядці акумулятора надлишкову вироблення з сонячних батарей Quattro перенаправить в мережу загального користування для продажу по Зеленому Тарифу.

Унікальна функція підвищення потужності

Інвертор Victron Quattro дозволяє підвищити потужність мережі електропостачання при її наявності і підключенні до инвертору. Наприклад, якщо в Ваш будинок заходить однофазне підключення 5 кВт, то при наявності інвертора Victron Quattro потужністю 8 кВт сумарна вихідна потужність такої системи складе 5 + 8 = 13 кВт. Додаткова потужність буде братися з акумуляторів, а тривалість залежить від їх сумарної ємності.

функція UPS

Пристрій безперебійного живлення приймачів змінного струму (функція UPS)

У разі неполадок в мережі або при відключенні харчування від генератора або берегового джерела инвертер Multi автоматично включиться і "перехопить" живлення підключених навантажень. Це відбувається настільки швидко (менше 20 мілісекунд), що комп'ютери та інше електронне обладнання продовжуватимуть працювати без перерв.

розширення

Розширення і модифікація

У разі необхідності систему на основі гібридного інвертора Victron Quattro можна збільшити для досягнення більш високої потужності на виході. Паралельно можна підключати до 6 пристроїв Multi і модифікувати систему до трифазної конфігурації.

моніторинг

Віддалений моніторинг і контроль

Здійснюйте моніторинг і управління Вашим пристроєм Quattro і системою локально (LAN) або віддаленої через Інтернет з будь-якої точки світу за допомогою безкоштовного додатку VRM і безкоштовного онлайн-порталу VRM. Доступ можливий за допомогою телефону, планшета, ноутбука або ПК, що працюють на будьяких операційних системах. Немає обмежень рівню контролю за допомогою Color Control GX або Cerbo GX: від налаштування Вашого Quattro до установки Geofence для оренди автомобілів тощо.

вхід постійного струму ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ DC
Максимальний струм на виході 110 А
Номінальна напруга 48 В
Температурна компенсація заряду Датчик T° батареї
Діапазон ємності акумуляторних батарей 440 ~ 10 000 А*ч
Сумісні типи акумуляторів Гелеві, AGM, Li-Ion
вихід змінного струму ВИХІДНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЗМІННОГО СТРУМУ
Номінальна вихідна потужність при 25 °С 8 000 ВА
Пікова потужність 16 000 Вт
Вихідна частота 50/60 Гц
Вихідна напруга 230 В
Діапазон вхідної напруги 48 В / 40 В ~ 64 В
технические характеристики
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Максимальний ККД 96 %
Власне споживання в режимі очікування 30 Вт
Розмір (Ш х В х Г) 470 x 350 x 280 мм
Вага 41 кг
Діапазон робочих температур -25 °C ... +70 °C
Клас захисту IP IP22
Гарантія 5 років
літій-іонний акумулятор Pylontech US5000

2 100 USD/шт.

Ще акумулятори

Запропоновані акумулятори можна замінити на інші моделі представлені в нашому інтернет-магазині.

ВСІ АКУМУЛЯТОРИ

Літій-іонний акумулятор Pylontech US5000 на 4.8 кВт•год

Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатного типу LiFePo4 48В/50A характеризується великою ємністю, тривалим терміном експлуатації, великою кількістю циклів заряду-розряду і сучасним практичним дизайном.

Даний акумулятор є відмінним варіантом для установки в автономних або гібридних сонячних електростанцій, відмінно працює з більшістю інверторів на сучасному ринку.

Довговічність

  • Тривалий термін служби понад 15 років при 25° C
  • Висока кількість циклів глибокого заряду розряду до 80% - 6000 циклів
Ефективність

Ефективність

  • Видає до 8 кВт потужності з одного модуля ємністю 2.4 кВт•год
  • Висока використовувана ємність АКБ - 2.2 кВт•год
якість

Висока якість

  • Наявність вбудованої системи BMS (система управління батареєю) захищає акумулятор від перепадів температури, струму і напруги, а також контролює рівень розряду і заряду
  • Елементи LFP (літій фосфат заліза) власного виробництва компанії Pylontech забезпечують високу безпеку і термін служби протягом більш ніж 15 років при температурі 25° C
простота експлуатації

Простота і зручність експлуатації

  • Модульний дизайн дозволяє поетапно нарощувати ємність
  • Легкий в монтажі і підключенні до системи
  • Сумісність з більшістю автономних і гібридних інверторів
електричні характеристики ЕЛЕКТРИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Технологія Li-ion (LiFePo4)
Номінальна ємність 2.4 кВт•год
Використовувана ємність 2.2 кВт•ч
Кількість циклів 6 000
Номінальна ємність 50 Ач
Номінальна напруга 48 В
технічні характеристики ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір акумулятора (Ш х В х Г) 442 × 410 × 89 мм
Вага 24 кг
Робоча температура 0° C до 50° C
Термін експлуатації 15+ років
Гарантія 7 років
Модуль моніторингу Cerbo GX

390 USD

Системний контролер Cerbo GX

Це нова версія системного контролера для сонячних електростанцій і систем резервного живлення побудованих на базі обладнання Victron Energy. Cerbo GX дозволяє налаштовувати і моніторити систему енергопостачання, а також максимізувати її продуктивність.

Панель Cerbo GX не має в комплекті кнопок управління і дисплея. Керувати і наполягати його можна через додаток на смартфоні за допомогою Bluetooth, Wi-Fi або віддалено через інтернет. При необхідності до контролеру можна підключити 5-ти дюймову сенсорну панель управління GX Touch 50.

монтаж солнечных батарей
У послугу монтажу входить:
алюмінієві кріплення сонячних батарей на дах

Система кріплень з алюмінієвого профілю

сполучні кабелі

Сполучні кабелі

роз'єми МС-4

Роз'єми МС-4

AC/DC

Блискавкозахист AC/DC

монтаж

Професійний монтаж

гарантія

Гарантійне обслуговування 3 роки

Монтаж сонячної електростанції «під ключ»

Монтаж сонячних панелей - кропіткий і трудомісткий процес. Наша команда має великий досвід роботи в альтернативній енергетиці - ніяка негода не зможе заподіяти шкоду міцно змонтованої батареї. Важливим для Вас буде і питання підсумкової ціни на все обладнання, кріплення і безпосередньо сам монтаж. Вартість монтажу сонячних батарей на ринку коливається в діапазоні 15% і кінцева ціна залежить від складності робіт і складності об'єкта. Звернувшись до нас Ви зможете отримати найбільш ефективну і прийнятну за вартістю обладнання і монтажу систему отримання сонячної енергії. Гарантійне обслуговування СЕС в продовж 3 років також входить у ватртість даної послуги.

установка сонячних батарей на дах

Вартість обладнання: 8 540 USD

Шафа розподільна: 650 USD

Шафа під акумулятори: 360 USD

Установка (збірка щитка, силовий кабель, коннектори та перекомутіція): 1 450 USD

Разом: 9 990 USD

КОМПЛЕКТИ ОБЛАДНАННЯ

СИСТЕМ БЕЗПЕРЕБІЙНОГО ЖИВЛЕННЯ