Автономна СЕС Victron на 5 кВт

Автономна СЕС Victron на 5 кВт

13.05.2021

Рубрика: Портфолио


Мережева СЕС SolarEDGE на 16 кВт

Фото і відео звіт монтажу сонячної електростанції SolarEDGE на 16 кВт під зелений тариф в Київській області

15.04.2021

Рубрика: Портфолио


Літак на сонячних панелях здійснить політ у космос

SolarStratos є першим двомісним сонячним літаком в історії, який незабаром підніметься в стратосферу.

07.07.2020

Рубрика: Новости , Статьи

SolarStratos є першим двомісним сонячним літаком в історії, який незабаром підніметься в стратосферу. SolarStratos побудований на базі комерційного літака, і модернізований для автономного режиму польоту завдяки сонячним панелям площею 22 м? та li-ion акумуляторів об’ємом в 20 кВт•год. В іншому це двомісний літак з розмахом крил 24 м і вагою 450 кг літає як і будь-який звичайний літак.

Щоб обмежити вагу літака і зробити проект досяжним, салон не будуть герметизувати. Це означає, що пілотові Рафаелю Домьяну доведеться носити костюм астронавта, який буде підживлюватись завдяки сонячній енергії. Раніше Рафаель вже здійснював першу навколосвітню подорож на катамарані PlanetSolar, що також працює на сонячній енергії.

Місія триватиме приблизно шість годин – три години, щоб піднятися на край космосу, 15 хвилин серед зірок і три години, щоб спуститися назад на Землю. Літак і пілот під час польоту будуть піддаватися впливу екстремальних температур в діапазоні -70°С.

SolarStratos розташований в Швейцарії, з оперативною базою на аеродромі Пайерне, де він має ідеальні умови для розвитку своєї діяльності. Близькість технічних вузів, а також високотехнологічних компаній, є важливими активами для розвитку такого проекту.

Детальніше про проект можна дізнатися тут: https://www.solarstratos.com


Завершений монтаж сонячної станції на 10 кВт

Один з наших останніх червневих завершених проектів в Київській області – мережева сонячна електростанція на 10 кВт під Зелений тариф.

25.06.2020

Рубрика: Портфолио

Один з наших останніх червневих завершених проектів в Київській області – мережева сонячна електростанція на 10 кВт під Зелений тариф.

На дах помістилося тільки 8,1 кВт сонячних моно-панелей Ja Solar JAM60S10-340 (Half Cells). Інвертор був обраний австрійського виробництва Fronius Symo 10.0-3-M із семирічною гарантією.

Крім монтажу Клієнт замовив документально оформлення Зеленого тарифу. Даний етап роботи ще знаходиться в процесі.


Монтаж СЕС на обладнанні замовника

Установка мережевої СЕС і підключення Зеленого тарифу на обладнанні замовника – інвертор Sungrow і монокристалічні сонячні панелі BYD380M6K-36

05.06.2020

Рубрика: Портфолио

Окрім комплексних робіт, що включають в себе поставку обладнання для сонячної електростанції, наша компанія працює також і з обладнанням, яке замовник придбав самостійно. З нашого боку ми пропонуємо якісний професійний монтаж, а також гарантію на монтажні роботи і сервісне обслуговування.

В даному проекті, були проведені монтажні роботи по підключенню мережевий СЕС на обладнанні замовника. Інвертор Sungrow і монокристалічні сонячні панелі BYD380M6K-36 – 90 шт. були придбані Клієнтом. З нашого ж боку були проведені монтажні та пусконалагоджувальні роботи, включаючи систему кріплення для сонячних панелей, блискавкозахист і переробку розподільного щитка.

Також компанія SolarEnergo надала послуги узгодження й підключення Зеленого тарифу для даного проекту.


График работы на новогодние праздники

Уважаемые клиенты! Коллектив компании SolarEnergo поздравляет Вас с наступающими праздниками

28.12.2019

Рубрика: Статьи

Уважаемые клиенты!

Коллектив компании SolarEnergo поздравляет Вас с наступающими праздниками и с 28 декабря по 12 января 2020 уходит на новогодние каникулы.


Мережева СЕС GoodWe на 10 кВт

11.06.2019

Рубрика: Портфолио
Кошторис сонячної електростанції

Що саме входить до монтажних робіт сонячної електростанції

15.02.2019

Рубрика: Статьи

10-15%

від вартості обладнання. Звичайна ціна за установку і підключення СЕС

На етапі спілкування з потенційними клієнтами часто виникає питання які матеріали і роботи необхідні для монтажу сонячної електростанції крім власне панелей і інвертора. Кожна станція має свої нюанси і, як правило, всі витрати входять в «систему кріплень» та «монтажні роботи». Щоб не було непорозумінь ми в даній статті спробуємо детально пояснити зміст цих двох пунктів.

монтаж солнечных панелей

Система кріплень сонячних батарей

Сонячні панелі встановлюються на несучу рейку, яка забезпечує розміщення панелей в одній площині і бере на себе всі статичні та вітрові навантаження. Залежно від умов і бюджету рейка може бути алюмінієва, сталева з глибоким цинкуванням, або сталева з фарбуванням (останній варіант ми не застосовуємо і не рекомендуємо застосовувати, але часто зустрічаємо в бюджетних станціях). Панелі кріпляться до рейки затискачами, розмір і конфігурація яких підбирається відповідно до обраних панелями. Якісна жорстка рейка і правильні кріплення забезпечать цілісність довговічність і надійність конструкції.

Рейка в свою чергу кріпиться на дах за допомогою кронштейнів (алюмінієвих, з нержавіючої сталі або сталевих оцинкованих) або шпильок (з нержавіючої сталі). Залежно від покриття даху і конструкції підстилаючого шару вибираються відповідні болти / шурупи (з нержавіючої сталі), а також спосіб гідроізоляції місць кріплення. Важливо пам’ятати – дах з панелями повиннен служити десятки років, нести снігові, вітрові навантаження, і, звичайно, не протікати.

ПЗІП

установка блискавкозахисту входить у вартість монтажу сонячної електростанції

монтаж солнечных панелей

Якщо сонячні батареї монтуються на землю, або площину даху має невдалий кут, то під рейкою збирається несуча конструкція задає потрібний кут установки панелей. Варіантів конструкцій безліч, це тема для окремої статті, тут лише зазначу що вибір дешевих і як правило низькоякісних несучих конструкцій потім виливається в серйозні труднощі на етапі монтажу панелей, і може позначитися на довговічності системи в цілому (як приклад – притягання панелі до нерівній конструкції може привести до її деформації, що може викликати мікротріщини в кристалах, що в свою чергу в рази прискорює деградацію і зниження потужності з часом.

Якісний монтаж системи кріплень при правильному підборі кріпильних елементів – запорука сухого і довговічного даху.

Монтажні роботи при підключенні сонячної електростанції

Монтажні роботи включають наступні етапи:

 • Монтаж несучої конструкції
 • Монтаж системи кріплень
 • Монтаж сонячних панелей
 • Прокладка трас до інвертора
 • Установка інвертора і щита захисту і комутації
 • Прокладка траси до вступного щита
 • Перевірка і запуск системи
 • Стартове налаштування інвертора і системи моніторингу

PRO

наша команда займається установкою СЕС вже 4 роки

Крім власне робіт цей пункт включає додаткові матеріали, кількість яких залежить від конфігурації системи. Ось основні матеріали як правило включені у вартість монтажних робіт:

 • Сонячний кабель для підключення панелей
 • Ультрафіолетостойкая кабельна труба
 • Запобіжники ланцюга постійного струму
 • Захист від імпульсних перенапруг (ПЗІП)
 • Автоматичний вимикач введення мережі
 • Щиток захисту і комутації
 • Кабель підключення до мережі
 • Наконечники, роз’єми, металовироби, УФ стійкі хомути, розподільні коробки

Природно найважливішим для якісного результату є досвід працівників. Найчастіше системи інтегруються в уже готовий будинок і в процесі монтажу з’являються нюанси з конструкцією даху, можливістю прокладки кабельної траси, організацією внутрішньої енергомережі. Далеко не всі нюанси можливо врахувати на етапі проектування і неправильні дії монтажників можуть принести багато проблем в майбутньому.