Сонячні батареї. FAQ

Часті питання

26.06.2015

Рубрика: Статьи

Яка кількість енергії я зможу отримати, встановивши сонячну електростанцію?

Кількість енергії, що виробляється сонячною електростанцією, безпосередньо залежить від інтенсивності сонячного випромінювання в регіоні її установки. Нижче представлена карта України, на якій виділено 4 зони з різним рівнем інтенсивності сонячного випромінювання.

Найбільша величина надходження сонячного опромінення становить в першій зоні 1350 кВт·год/кв.м на рік, а найменша – в четвертій зоні 1000 кВт·год/кв.м на рік. У другій і третій зонах ці величини складають, відповідно, 1250 кВт·год/кв.м і 1150 кВт·год/кв.м на рік. Тобто, можна зробити висновок, що установка сонячних батарей доцільна в будь-якому регіоні України.

Есть ли срок службы у солнечной панели, и какой он?

Лідери ринку з виробництва сонячних панелей випускають пристрої, розраховані на роботу протягом 25 років. Це зовсім не означає, що по закінченню цього терміну сонячна панель вийде з ладу. За перші 25 років експлуатації максимальна потужність панелі знижується приблизно на 20%.

Может ли солнечная панель быть повреждена градом?

Сонячні панелі, вироблені нашим партнером компанією LDK, виготовляються з високоякісних матеріалів і проходять різні випробування на міцність. Покриття сонячної панелі, виконане з 3.2 мм загартованого скла з напиленням для максимальної прозорості, витримує, згідно з європейськими стандартами, пориви вітру до 58 м / с, тиск снігу до 550 кг / м2. Тому, можна з упевненістю заявити, що сонячні батареї, вироблені нашим партнером, високоміцні і не бояться навіть самих несприятливих погодних явищ.

Как быть, если я приму решение о продаже недвижимости с установленной системой?

Елементарно. Досить просто включити вартість системи в ціну виставленого на продаж нерухомого майна. Такий хід значним чином підніме привабливість Вашого об’єкту нерухомості для потенційних покупців.

Как система будет работать ночью, когда нет солнечного света?

Встановлені на Вашому даху сонячні панелі перетворять сонячне світло в електроенергію в денний час доби і “зберігають” її в електромережі, або в акумуляторних батареях (в залежності від типу Вашої сонячної електростанції). Накопичена протягом дня електроенергія і буде використана Вами в нічний час.

Как будет выглядеть моя крыша с установленными на ней солнечными панелями?

Наші сонячні батареї виглядають стильно і елегантно, гармонійно зливаючись з дахом, погодьтеся? Вся проводка і компоненти системи приховані, і Ви можете бути впевнені, що Ваше домоволодіння виглядає приголомшливо!

Установка солнечной электростанции позволит мне экономить деньги?

Так! Інвестиція мається на увазі в самому початку на покупку необхідного устаткування і монтаж системи, але в подальшому Ви не будете платити за користування виробленої Вами електроенергією. А при підключенні Вашої сонячної електростанції до загальної мережі, надлишок вироблюваної електроенергії може бути проданий за зеленим тарифом, тобто Ви починаєте ще й заробляти!