Магазин > > Blue Smart IP65 Charger 6 V/12 V – 1.1 A

Blue Smart IP65 Charger 6 V/12 V – 1.1 A

$ 80
Blue Smart IP65 Charger — це новий професійний зарядний пристрій із вбудованим Bluetooth. Зарядний пристрій Blue Smart IP65 можна використовувати на пристроях у вашій майстерні та на автомобілях, таких як (класичні) автомобілі; мотоцикли; човни та кемпери.

pdf_D
Артикул: BS_Charger_230 Категорія:

Опис

Семиступінчастий алгоритм зарядки дозволяє отримати максимум від вашого акумулятора. Зарядний пристрій надає акумулятору необхідну потужність, забезпечує його здоров’я, забезпечує кращу ефективність та довший термін служби.

На відміну від інших брендів, зарядний пристрій Blue Smart IP65 буде намагатися зарядити глибоко розряджений акумулятор шляхом подачі йому низького струму “насильно”. Після цього звичайна зарядка буде відновлена, як тільки напруга на бортах акумулятора буде достатня.

Зарядний пристрій постачається як з крокодильчатими зажимами, так і зі шліцами M8, що полегшує підключення до акумулятора. Якщо ви бажаєте, ви можете залишити його підключеним постійно.

Зарядний пристрій Blue Smart IP65 оснащений вбудованим Bluetooth, тому стан зарядного пристрою та акумулятора можна перевірити за допомогою смартфона, планшета або ноутбука. Всі налаштування зарядного пристрою можна налаштувати за допомогою додатка VictronConnect.

Додаткова інформація

Виробник