Система резервного живлення для дому 15 кВт

Замовити

Система резервного живлення Victron на 15 кВт

Трифазна система резервного живлення на базі інверторів Victron MultiPlus 48/5000/70-100 вирішить проблему з перебоями електроживлення для Вашого будинку. Перемикання на режим автономного живлення повністю автоматичне – 20 мс. Завдяки чому електроприлади в будинку не помітять відключення світла. Тривалість роботи такої системи залежить від обсягу акумуляторів.

Головною перевагою гібридного інвертора Victron MultiPlus 48/5000, в порівнянні з аналогічними рішеннями інших виробників, є можливість витримувати перевантаження до 10 кВт на одну фазу. Також унікальною є функція підвищення потужності це означає, що при наявності підключення потужністю 5 кВт Victron дозволяє додатково підвищити потужність до 10 кВт на фазу.
Читати повністю

 

В комплект даної системи входять:

 • LFP акумулятори Pylontech
 • системний контролер Cerbo GX забезпечує настройку систему і моніторинг системи
 • Шафа розподільна
 • Шафа під акумулятори
При необхідності більшої автономності в подальшому, до системи можна підключити  сонячні панелі, які дозволять значно підвищити автономність вашого будинку.
Читати повністю
15 кВт
Вартість обладнання (без монтажу)
11 192 USD

Схема підключення гібридної сонячної електростанції Victron


Обладнання для системи резервного живлення


Автономний інвертор Victron Energy MultiPlus 48/5000/70-100

3 шт.

Автономні інвертори Victron Energy серії MultiPlus мають два виходи AC і здатні заряджати акумулятори від електромережі або додаткового джерела (генератора), перетворюючи змінний струм в широкому діапазоні напруг і частот.

Функція автоматичного введення резерву (АВР) дозволяє автоматично переводити мережу на електропостачання від акумуляторів. Два виходи AC дозволяють підключати до инвертору 2 різних типи споживачів з різними пріоритетами енергопостачання.
Наприклад, інвертор MultiPlus протягом 20 мс відключить споживачів другого виходу AC2 і перемкне енергопостачання першого пріоритетного виходу на акумулятори.
Читати повністю
 • Унікальна функція підвищення потужності

  Інвертор Victron дозволяє підвищити потужність мережі електропостачання при її наявності і підключенні до инвертору. Наприклад, якщо в Ваш будинок заходить однофазне підключення 5 кВт, то при наявності інвертора Victron потужністю 8 кВт сумарна вихідна потужність такої системи складе 5 + 8 = 13 кВт. Додаткова потужність буде братися з акумуляторів, а тривалість залежить від їх сумарної ємності.

 • Пристрій безперебійного живлення приймачів змінного струму (функція UPS)

  При відключенні мережі перемикання на живлення від інвертора відбувається за 20 мс.

 • Розширення і модифікація

  Можливе розшерення системи до 3-х фазної конфігурації, а також паралельне підключення інверторів для збільшення потужності системи.

 • Віддалений моніторинг і контроль

  Платформа онлайн моніторингу VRM є ключовою перевагою компанії Victron Energy. Це найкраший онлайн моніторинг на ринку, з детальною телеметрією та налаштуваннями всіх параметрів системи.


Літій-іонний акумулятор Pylontech US5000

3 шт.

Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатного типу LiFePo4 48B/74A характеризується великою ємністю, тривалим терміном експлуатації, великою кількістю циклів заряду-розряду і сучасним практичним дизайном.

Даний акумулятор є відмінним варіантом для установки в автономних або гібридних сонячних електростанцій, відмінно працює з більшістю інверторів на сучасному ринку.
Читати повністю
 • Довговічність

  Тривалий термін служби понад 15 років при 25° C
  Висока кількість циклів глибокого заряду розряду до 80% – 6000 циклів

 • Ефективність

  Видає до 5 кВт потужності з одного модуля ємністю 2.4 кВт•год
  Висока використовувана ємність АКБ – 2.2 кВт•год

 • Висока якість

  Наявність вбудованої системи BMS (система управління батареєю) захищає акумулятор від перепадів температури, струму і напруги, а також контролює рівень розряду і заряду
  Елементи LFP (літій фосфат заліза) власного виробництва компанії Pylontech забезпечують високу безпеку і термін служби протягом більш ніж 15 років при температурі 25° C

 • Простота і зручність експлуатації

  Модульний дизайн дозволяє поетапно нарощувати ємність
  Легкий в монтажі і підключенні до системи
  Сумісність з більшістю автономних і гібридних інверторів


Системний контролер Cerbo GX

1 шт.

Це нова версія системного контролера для сонячних електростанцій і систем резервного живлення побудованих на базі обладнання Victron Energy. Cerbo GX дозволяє налаштовувати і моніторити систему енергопостачання, а також максимізувати її продуктивність.

Панель Cerbo GX не має в комплекті кнопок управління і дисплея. Керувати і наполягати його можна через додаток на смартфоні за допомогою Bluetooth, Wi-Fi або віддалено через інтернет. При необхідності до контролеру можна підключити 5-ти дюймову сенсорну панель управління GX Touch 50.
Читати повністю
Монтаж (включаючи силовий кабель, коннектори та інші витратні матеріали)
1 450 USD
Разом
12 642 USD