Система резервного живлення для дому 3 кВт

Замовити

Система резервного живлення Victron на 3 кВт

Система резервного живлення на базі інвертора Victron MultiPlus 48/3000/35-50 вирішить проблему з перебоями електроживлення для Вашого будинку. Перемикання на режим автономного живлення повністю автоматичне – 20 мс. Завдяки чому ні Ви, ні електроприлади в будинку не помітять відключення світла. Тривалість роботи такої системи залежить від обсягу акумуляторів.

Головною перевагою гібридного інвертора Victron Quattro 48/3000, в порівнянні з аналогічними рішеннями інших виробників, є можливість витримувати перевантаження до 6 кВт на одну фазу. Також унікальною є функція підвищення потужності це означає, що при наявності підключення потужністю 3 кВт Victron дозволяє додатково підвищити потужність до 6 кВт.
Читати повністю

 

В комплект даної системи входять:

 • LFP акумулятори Pylontech
 • системний контролер Cerbo GX забезпечує  моніторинг системи
 • Шафа розподільна
 • Шафа під акумулятори
При необхідності більшої автономності в подальшому, до системи можна підключити  сонячні панелі, які дозволять значно підвищити автономність вашого будинку.
Читати повністю
3 кВт
Вартість обладнання (без монтажу)
2 601 USD

Схема підключення гібридної сонячної електростанції Victron


Обладнання для системи резервного живлення


Гібридний інвертор Victron MultiPlus 48/3000

1 шт.

Автономні інвертори Victron Energy серії MultiPlus мають два виходи AC і здатні заряджати акумулятори від електромережі або додаткового джерела (генератора), перетворюючи змінний струм в широкому діапазоні напруг і частот.

Функція автоматичного введення резерву (АВР) дозволяє автоматично переводити мережу на електропостачання від акумуляторів. Два виходи AC дозволяють підключати до инвертору 2 різних типи споживачів з різними пріоритетами енергопостачання.
Наприклад, інвертор MultiPlus протягом 20 мс відключить споживачів другого виходу AC2 і перемкне енергопостачання першого пріоритетного виходу на акумулятори.
Читати повністю
 • Унікальна функція підвищення потужності

  Інвертор Victron MultiPlus дозволяє підвищити потужність мережі електропостачання. Наприклад, якщо в Ваш будинок заходить однофазне підключення 5 кВт, то при наявності інвертора Victron потужністю 3 кВт сумарна вихідна потужність такої системи складе 3 + 3 = 6 кВт. Додаткова потужність буде братися з акумуляторів, а тривалість залежить від їх сумарної ємності.

 • Пристрій безперебійного живлення приймачів змінного струму (функція UPS)

  При відключенні мережі перемикання на живлення від інвертора відбувається за 20 мс.

 • Розширення і модифікація

  Можливе розшерення системи до 3-х фазної конфігурації, а також паралельне підключення інверторів для збільшення потужності системи.

 • Віддалений моніторинг і контроль

  Платформа онлайн моніторингу VRM є ключовою перевагою компанії Victron Energy. Це найкраший онлайн моніторинг на ринку, з детальною телеметрією та налаштуваннями всіх параметрів системи.


LFP акумулятор Pylontech US2000 на 2.4 кВт/год

1 шт.

Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатного типу LiFePo4 48B/50A характеризується великою ємністю, тривалим терміном експлуатації, великою кількістю циклів заряду-розряду і сучасним практичним дизайном.

Даний акумулятор є відмінним варіантом для установки в автономних або гібридних сонячних електростанцій, відмінно працює з більшістю інверторів на сучасному ринку.
Читати повністю
 • Довговічність

  Тривалий термін служби понад 15 років при 25° C
  Висока кількість циклів глибокого заряду розряду до 80% – 6000 циклів

 • Ефективність

  Видає до 5 кВт потужності з одного модуля ємністю 2.4 кВт•год
  Висока використовувана ємність АКБ – 2.2 кВт•год

 • Висока якість

  Наявність вбудованої системи BMS (система управління батареєю) захищає акумулятор від перепадів температури, струму і напруги, а також контролює рівень розряду і заряду
  Елементи LFP (літій фосфат заліза) власного виробництва компанії Pylontech забезпечують високу безпеку і термін служби протягом більш ніж 15 років при температурі 25° C

 • Простота і зручність експлуатації

  Модульний дизайн дозволяє поетапно нарощувати ємність
  Легкий в монтажі і підключенні до системи
  Сумісність з більшістю автономних і гібридних інверторів


Системний контролер Cerbo GX

Це нова версія системного контролера для сонячних електростанцій і систем резервного живлення побудованих на базі обладнання Victron Energy. Cerbo GX дозволяє налаштовувати і моніторити систему енергопостачання, а також максимізувати її продуктивність.

Панель Cerbo GX не має в комплекті кнопок управління і дисплея. Керувати і наполягати його можна через додаток на смартфоні за допомогою Bluetooth, Wi-Fi або віддалено через інтернет. При необхідності до контролеру можна підключити 5-ти дюймову сенсорну панель управління GX Touch 50.
Читати повністю
Монтаж (включаючи силовий кабель, коннектори та інші витратні матеріали)
850 USD
Разом
3 451 USD