Магазин > > Стабілізатор напруги Volter™-11 пттм

Стабілізатор напруги Volter™-11 пттм

$ 1000
Volter 11 пттм – однофазний стабілізатор напруги для квартири або будинку максимальною потужністю 11 кВт, відноситься до серії Volter ПТТМ, призначений для забезпечення стабілізованою напругою всіх видів електроспоживачів при живленні від мережі з незадовільною якістю напруги. Це пристрій подвійного перетворення без накопичення енергії.
Стабілізатори напруги від компанії Volter коректно працюють із мережевими інверторами Fronius, Huawei, SolarEdge, а також автономними інверторами Victron Energy.
Артикул: pttm-11 Категорія:

Опис

Стабілізатор забезпечує відсутність впливу на вихідну напругу як змін та стрибків вхідної напруги, так і змін навантаження. Для цього він містить джерело зразкової напруги з частотою мережі та стабільною величиною, з яким безперервно порівнюється вихідна напруга стабілізатора. Завдяки такій побудові стабілізатора, він не реагує навіть на дуже різкі, миттєві зміни вхідної напруги, і дуже швидко реагує на будь-яку зміну навантаження. Також реалізована незалежність від типу навантажень, тобто стабілізатор однаково працює з активним, ємнісним та індуктивним навантаженням, якщо вихідний струм не перевищує його допустимого вихідного струму.

Додаткова інформація

Вага 21 кг
Розміри 450 × 420 × 160 см
Потужність

11 кВт

Кількість фаз