Магазин > > Мережевий сонячний SolarEDGE 30K

Мережевий сонячний SolarEDGE 30K

$ 2715
Інвертор ізраїльського виробництва SE 30K від SolarEdge кардинально змінює уявлення про традиційні инвертори. У конфігурації сонячної електростанції на базі даного інвертора в обов’язковому порядку використовуються оптимізатори потужності SolarEdge. Кожен оптимізатор встановлюється на одну-дві сонячні панелі і відстежують точку максимальної потужності для них. Інвертор в свою чергу виконує функцію перетворення постійного струму в змінний. Така конфігурація дозволяє не тільки збільшити і оптимізувати загальний виробіток сонячної електростанції, а й дозволяє отримувати дані моніторингу по кожній окремо взятій сонячній батареї. Також сонячна станція на базі обладнання SolarEdge ідеально підходить для складних дахів з великою кількістю задіяних скатів та затіненням.

Артикул: se_030_inv Категорія:

Опис

Дана лінійка інверторів є лауреатом престижної премії Intersolar Award 2016 і знаменитої премії Edison 2018 року. Трифазний інвертор SolarEDGE SE 30K поставляється з вбудованим запобіжним вимикачем постійного струму, вбудованим швидким відключенням і має стандартну 12-річну гарантію з можливістю розширення до 20 або 25 років.

Комплексне рішення сонячної електростанції на базі інвертора SolarEDGE 30K з установкою “під ключ” – мережева сонячна електростанція SolarEdge на 30 кВт з монтажем.

Додаткова інформація

Виробник

Потужність

30 кВт

Кількість фаз