Сонячна електростанція Fronius 15 кВт

259 309 


Warning: Use of undefined constant USD - assumed 'USD' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /sata1/home/users/energosol/www/www.solarenergo.ua/wp-content/themes/enigma/woocommerce/single-product/price.php on line 27
9822

USD

UAH
Комплект мережевої сонячної електростанції для приватного будинку на основі інвертора Fronius потужністю 15 кВт і преміальних монокристалічних сонячних батареях Canadian Solar CS3L-375MS HiKU – 40 шт. Інвертор Fronius Symo 15.0-3-M – трифазний мережевий інвертор на 15 кВт з вбудованим онлайн-моніторингом австрійського виробництва. Гарантія на нього – 7 років.

Мережева електростанція Fronius – є одним з найбільш якісних, надійних і високоефективних рішень для приватного домогосподарства під «зелений тариф» в Україні. Система дозволить Вам не тільки повністю компенсувати енергетичні витрати для приватного будинку невеликих розмірів, але й отримати відповідний прибуток за “зеленим тарифом” до кінця 2030 року. Розмір повернення інвестиції складе близько 23% річних в EUR, що перевищує ставку за будь-яким банківським депозитом.

Вартість сонячної електростанції Fronius 15 кВт з установкою на дах “під ключ” – 12 121$

Артикул: fr_ca_015_mono Категорія:

Додаткова інформація

Бренд

Количество фаз

3 фазы

Мощность

15 кВт

Тип СЭС

сетевая

Тип панели

монокристалл